کلاهبردار میلیاردی پیاز زعفران در شهرستان تربت‌حیدریه دستگیر شد

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. کلاهبردار میلیاردی پیاز زعفران در شهرستان تربت‌حیدریه دستگیر شد

کلاهبردار میلیاردی پیاز زعفران در شهرستان تربت‌حیدریه دستگیر شد

کلاهبردار میلیاردی پیاز زعفران در شهرستان تربت‌حیدریه دستگیر شد

فرماندۀ انتظامی شهرستان تربت‌حیدریه از دستگیری کلاهبردار میلیاردی محصولات کشاورزی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی اكبر كیانی ‌گفت : شخصی که به همراه برادرش مبادرت به تأسیس شركت خرید زعفران کرده و به بهانۀ فروش و تحویل پیاز زعفران، از كشاورزان و مالباختگان کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.

وی افزود : این موضوع زمانی در دستورکار پلیس قرار گرفت که فردی شکایت کرده بود برای خرید «200 تن پیاز زعفران»، مبلغ «947 میلیون تومان» به حساب شركتی كه خدمات كشاورزی ارائه می‌کرده، واریز کرده است.

سرهنگ كیانی بیان کرد : در ادامۀ تحقیقات مشخص شد نامبردگان با تطمیع و به‌كارگیری شگردهای متقلبانه مبنی بر تحویل پیاز زعفران مرغوب، مبلغ «2 میلیارد تومان» از كشاورزان و افراد مختلف دریافت، ولی در موعد تحویل، مالباختگان را سرگردان می‌کردند .

این مقام انتظامی در ادامه تصریح كرد : مأمورین كلانتری ۱۳ شهرستان تربت‌حیدریه با هماهنگی مقام قضایی، موفق به دستگیری برادر و همدست متهم در مخفیگاهش شدند و دستگیری متهم دیگر و شناسایی سایر مالباختگان احتمالی، در دستوركار مأموران انتظامی قرار دارد.

منبع: شهر آرا نیوز

به‌راحتی این صفحه را به دوستان خودتان معرفی کنید!
مطالب بعدی را از دست ندهید!
تمام مطالب زعفرانت، در واقع یک سری مشاوره‌های رایگان هستند که از تحقیقات و تجربیات ده‌ها زعفران‌کار، زعفران‌فروش و زعفران‌پژوه برگرفته شده؛ برای شما که می‌خواهید درباره زعفران بیشتر بدانید. بنابراین اگر علاقه‌مند به دنبال کردن جدیدترین مطالب زعفرانت هستید، ما این کار را برایتان آسان‌تر کرده‌ایم. با عضویت در خبرنامه زعفرانت، همیشه شما را در جریان تازه‌ترین مطالبی که منتشر می‌کنیم، قرار می‌دهیم. در اینصورت هیچ مطلبی را از دست نخواهید داد.
آیکون نظر خودتان را درباره این مطلب بنویسید
captcha
=
برگشت به بالا