برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران روزهای 11 تا 16 آبان ماه امسال در شهرستان های تربت حیدریه و زاوه برگزار می شود.

مرکز خراسان رضوی ،دبیر این جشنواره گفت: جشنواره ملی عکس زعفران با هدف معرفی زعفران به عنوان محصول پایه این خطه و نیز کمک به افزایش سرانه مصرف زعفران برگزار میشود.

سلیمان گلی، معرفی این پایگاه مهم تولید و عرضه زعفران، ثبت و مستندسازی مراحل مختلف برداشت، فرآوری و بسته ‌بندی این محصول را از دیگر اهداف برپایی جشنواره اعلام کرد و افزود: این رویداد فرهنگی توسط انجمن عکاسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه برای پنجمین سال پیاپی برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا ۲۸ مهر ماه فرصت دارند برای ثبت نام اولیه و ارسال آثار هنری به سامانه جشنواره به آدرس الکترونیکی saffronphotofestival.com  مراجعه کنند.

 

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی

0 از 5
مطالب جذاب بعدی را از دست ندهید!
تمام مطالب زعفرانت، در واقع یک سری مشاوره‌های رایگان هستند که از تحقیقات و تجربیات ده‌ها زعفران کار، زعفران فروش و زعفران پژوه ایرانی برگرفته شده؛ برای شما که می‌خواهید دربارۀ زعفران بیشتر بدانید. بنابراین اگر علاقه مند به دنبال کردن جدیدترین مطالب زعفرانت هستید، ما این کار برایتان سریع‌تر و آسان‌تر کرده‌ایم. با عضویت در خبرنامه یا کانال تلگرام، همیشه شما را بلافاصله در جریان تازه‌ترین مطالبی که در زعفرانت منتشر می‌کنیم، قرار می‌دهیم. در اینصورت هیچ مطلبی را از دست نخواهید داد.
عضویت در کانال تلگرام
دیدگاه خودتان را ثبت کنید.
captcha
=
دسته‌بندی‌های موضوعی مقالات برای دسترسی سریع‌تر
برگشت به بالا