برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

برگزاری جشنواره ملی عکس زعفران در تربت حیدریه و زاوه

پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران روزهای 11 تا 16 آبان ماه امسال در شهرستان های تربت حیدریه و زاوه برگزار می شود.

مرکز خراسان رضوی ،دبیر این جشنواره گفت: جشنواره ملی عکس زعفران با هدف معرفی زعفران به عنوان محصول پایه این خطه و نیز کمک به افزایش سرانه مصرف زعفران برگزار میشود.

سلیمان گلی، معرفی این پایگاه مهم تولید و عرضه زعفران، ثبت و مستندسازی مراحل مختلف برداشت، فرآوری و بسته ‌بندی این محصول را از دیگر اهداف برپایی جشنواره اعلام کرد و افزود: این رویداد فرهنگی توسط انجمن عکاسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه برای پنجمین سال پیاپی برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا ۲۸ مهر ماه فرصت دارند برای ثبت نام اولیه و ارسال آثار هنری به سامانه جشنواره به آدرس الکترونیکی saffronphotofestival.com  مراجعه کنند.

 

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی

به‌راحتی این صفحه را به دوستان خودتان معرفی کنید!
مطالب بعدی را از دست ندهید!
تمام مطالب زعفرانت، در واقع یک سری مشاوره‌های رایگان هستند که از تحقیقات و تجربیات ده‌ها زعفران‌کار، زعفران‌فروش و زعفران‌پژوه برگرفته شده؛ برای شما که می‌خواهید درباره زعفران بیشتر بدانید. بنابراین اگر علاقه‌مند به دنبال کردن جدیدترین مطالب زعفرانت هستید، ما این کار را برایتان آسان‌تر کرده‌ایم. با عضویت در خبرنامه زعفرانت، همیشه شما را در جریان تازه‌ترین مطالبی که منتشر می‌کنیم، قرار می‌دهیم. در اینصورت هیچ مطلبی را از دست نخواهید داد.
آیکون نظر خودتان را درباره این مطلب بنویسید
captcha
=
برگشت به بالا