زعفران نگین و سکه طلا در صدر معاملات گواهی سپرده کالایی

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. زعفران نگین و سکه طلا در صدر معاملات گواهی سپرده کالایی

زعفران نگین و سکه طلا در صدر معاملات گواهی سپرده کالایی

زعفران نگین و سکه طلا در صدر معاملات گواهی سپرده کالایی

در جریان معاملات هفته گذشته بورس کالای ایران معامله گران تعداد یک میلیون و 667هزار گواهی سپرده کالایی را در 20 نماد معاملاتی دادوستد کردند و ارزشی بیش از 413 میلیارد و 153 میلیون ریال را به ثبت رساندند.

در این مدت 51 هزار گواهی سپرده سکه طلا در نماد معاملاتی انبار بانک های سامان، صادرات، رفاه و ملت به ارزش بیش از 230میلیارد و 553میلیون ریال معامله شد.

همچنین دادوستد بیش از یک میلیون و 480هزار گواهی سپرده زعفران نگین در نماد 5 انبار با سررسید آبان ماه 1399 ارزشی بیش از 131میلیارد و 512میلیون ریالی را رقم زد. 

به این ترتیب، نمادهای مذکور سهم 89 درصدی را از حجم کل معاملات در اختیار خود گرفتند و معامله‌گران تعداد 89هزار و 403 گواهی سپرده زعفران پوشال معمولی را نیز در حالی در هفته گذشته معامله کردند که ارزش حدود 6.3میلیارد ریال برای آن به ثبت رسید.

ارزش معاملات گواهی سپرده پسته فندقی 32-30 سه انبار با سررسید آبان ماه 1399 نیز به رقم 44میلیارد و 228میلیون ریال رشد کرد و تعداد 45 هزار و 360 گواهی سپرده کالایی مورد معامله قرار گرفت.

همچنین در جریان هفته گذشته 1534 گواهی زیره سبز نیز به ارزشی حدود 518میلیون ریال در بازار خرید و فروش شد و معاملات اولین هفته از زمستان 1398 در حالی سپری شد که معامله گران شاهد رشد حجم معاملات گواهی سپرده کالایی بودند.


منبع: خبرگزاری تسنیم

به‌راحتی این صفحه را به دوستان خودتان معرفی کنید!
مطالب بعدی را از دست ندهید!
تمام مطالب زعفرانت، در واقع یک سری مشاوره‌های رایگان هستند که از تحقیقات و تجربیات ده‌ها زعفران‌کار، زعفران‌فروش و زعفران‌پژوه برگرفته شده؛ برای شما که می‌خواهید درباره زعفران بیشتر بدانید. بنابراین اگر علاقه‌مند به دنبال کردن جدیدترین مطالب زعفرانت هستید، ما این کار را برایتان آسان‌تر کرده‌ایم. با عضویت در خبرنامه زعفرانت، همیشه شما را در جریان تازه‌ترین مطالبی که منتشر می‌کنیم، قرار می‌دهیم. در اینصورت هیچ مطلبی را از دست نخواهید داد.
آیکون نظر خودتان را درباره این مطلب بنویسید
captcha
=
برگشت به بالا