استان خراسان‌جنوبی ظرفیت‌های فراوانی دارد

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. استان خراسان‌جنوبی ظرفیت‌های فراوانی دارد

استان خراسان‌جنوبی ظرفیت‌های فراوانی دارد

استان خراسان‌جنوبی ظرفیت‌های فراوانی دارد

محمود حجتی عصر دوشنبه در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر که با حضور معاون اول رئیس جمهوری در بیرجند برگزار شد افزود: یکی از مشکلات استان خراسان‌جنوبی با وجود تولید محصولات خوبی مثل زرشک و زعفران و عناب این است که متأسفانه هنوز نتوانسته‌ایم زنجیرۀ تولید را به شکل شایسته، بعد از تولید تکمیل کنیم.

وی بیان کرد: کشاورزی قراردادی زعفران، در استان خراسان‌جنوبی شکل گرفته و بیش از 3.000 خانوار را زیرپوشش قرار داده است که این امکان در ارتباط با زرشک و توسعۀ زعفران وجود دارد و امیدواریم با کمک کارآفرینان، رنج تاریخی استان خراسان جنوبی در این حوزه را از سر راه برداریم.

معاون اول رئیس جمهوری به همراه شماری از وزرا و مسئولان کشوری روز دوشنبه برای شرکت در همایش ملی روز روستا و عشایر و افتتاح چند طرح عمرانی وارد استان خراسان‌جنوبی شد.

ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر امسال نخستین بار در استانی غیر از پایتخت و عصر امروز در سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار شد.


منبع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران

0 از 5
مطالب جذاب بعدی را از دست ندهید!
تمام مطالب زعفرانت، در واقع یک سری مشاوره‌های رایگان هستند که از تحقیقات و تجربیات ده‌ها زعفران کار، زعفران فروش و زعفران پژوه ایرانی برگرفته شده؛ برای شما که می‌خواهید دربارۀ زعفران بیشتر بدانید. بنابراین اگر علاقه مند به دنبال کردن جدیدترین مطالب زعفرانت هستید، ما این کار برایتان سریع‌تر و آسان‌تر کرده‌ایم. با عضویت در خبرنامه یا کانال تلگرام، همیشه شما را بلافاصله در جریان تازه‌ترین مطالبی که در زعفرانت منتشر می‌کنیم، قرار می‌دهیم. در اینصورت هیچ مطلبی را از دست نخواهید داد.
عضویت در کانال تلگرام
دیدگاه خودتان را ثبت کنید.
captcha
=
دسته‌بندی‌های موضوعی مقالات برای دسترسی سریع‌تر
برگشت به بالا