باید نظارت ویژه‌ای بر صادرات زعفران داشته باشیم

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. باید نظارت ویژه‌ای بر صادرات زعفران داشته باشیم

باید نظارت ویژه‌ای بر صادرات زعفران داشته باشیم

باید نظارت ویژه‌ای بر صادرات زعفران داشته باشیم

محسن زنگنه، منتخب مردم تربت حیدریه شب گذشته در نخستین نشست خبری خود اظهار کرد: باید نظارت ویژه ای بر خروج و صادرات زعفران داشته باشیم چرا که اختلاف قیمت بین مرکز صادراتی و داخل فاحش است و این تعارض به وجود می‌آید و رقبا در خارج از کشور برای اینکه بتوانند رقابت کنند، قیمت را دائم کاهش می‌دهند.

وی با بیان اینکه بورس زعفران شاخصه‌های لازم را ندارد، گفت: با توجه به اینکه قطب تولید زعفران در ایران و جهان هستیم، باید اصلاح بورس زعفران در اولویت قرار بگیرد چرا که شاخصه‌های لازم را ندارد و با توجه به افزایش شاخص بورس و طلا، زعفران در بورس همچنان در رکود است.

زنگنه گفت: باید از اردیبهشت ماه کمیته زعفران را تشکیل دهیم که شامل آموزش مردم در تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت است و در این بین نیازمند بسیج نیروی مردمی هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به‌راحتی این صفحه را به دوستان خودتان معرفی کنید!
مطالب بعدی را از دست ندهید!
تمام مطالب زعفرانت، در واقع یک سری مشاوره‌های رایگان هستند که از تحقیقات و تجربیات ده‌ها زعفران‌کار، زعفران‌فروش و زعفران‌پژوه برگرفته شده؛ برای شما که می‌خواهید درباره زعفران بیشتر بدانید. بنابراین اگر علاقه‌مند به دنبال کردن جدیدترین مطالب زعفرانت هستید، ما این کار را برایتان آسان‌تر کرده‌ایم. با عضویت در خبرنامه زعفرانت، همیشه شما را در جریان تازه‌ترین مطالبی که منتشر می‌کنیم، قرار می‌دهیم. در اینصورت هیچ مطلبی را از دست نخواهید داد.
آیکون نظر خودتان را درباره این مطلب بنویسید
captcha
=
برگشت به بالا