خرید زعفران اصل و باکیفیت

ارسال رایگان زعفران به سراسر ایران
 1. زعفرانت
 2. خرید زعفران
%10 تخفیف برای اولین خرید (بدون محدودیت)
کد تخفیف hi10
فیلتر های اعمال شده حذف همه فیلترها
دسته‌بندی
درجه کیفیت (میزان عطر و طعم و رنگ‌دهی)
وزن خالص رشته‌های زعفران
نوع بسته‌بندی
محدوده قیمت مورد نظر (تومان)

خرید زعفران


اهداف و روش های خرید زعفران

زعفران به روش ‌های مختلف و با اهداف متفاوتی، خرید و فروش می ‌شود.
خرید زعفران از کشاورز با هدف فراوری و بسته‌ بندی؛ خرید زعفران از تولید کننده با هدف صادرات یا توزیع در بازار؛ و همچنین خرید اینترنتی زعفران توسط مصرف ‌کننده نهایی؛ از اشکال مختلف خرید زعفران است.
ولی ما در این بخش از زعفرانت مشخصاً به برخی از موارد مهم و تأثیرگذار در خرید آنلاین زعفران با هدف مصرف می ‌پردازیم.

خرید زعفران قائنات

قبل از خرید زعفران ارگانیک یا بهترین زعفران موجود در بازار، باید بدانید که مرغوب‌ ترین زعفران ایران در کجا کشت می ‌شود و شرایط عرضه آن چگونه است؟
واژه «خرید» از متداول ‌ترین عبارات در هر چرخه اقتصادی است و در فرایند خرید زعفران نیز مهم‌ ترین عامل قبل از خرید «عرضه» است. عرضه یا همان فروش زعفران هم، دارای یک پیش ‌نیاز دیگر است که به محل تولید زعفران باز می‌ گردد.
زعفران در مناطق مختلف ایران و به روش‌ های متعددی کشت می ‌شود که بهترین زعفران ایران در شهر قائنات از توابع استان خراسان جنوبی تولید و عرضه می‌ شود. به همین دلیل است که همواره قائنات به منزله بهترین و باکیفیت ‌ترین عرضه‌ کننده طلای سرخ باکیفیت جهان، مطرح است. این منطقه علاوه بر دارا بودن بهترین جغرافیای کشت، قدیمی ‌ترین و با تجربه ‌ترین زعفران‌ کاران جهان را نیز در خود جای داده است.
پس در گام اول برای خرید بهترین زعفران، نام زعفران قائنات را جستجو و پرس ‌و جو کنید تا بهترین و با کیفیت ‌ترین خرید را انجام دهید.خرید زعفران قاینات (از تولید کننده)

همیشه خرید زعفران در اندازه ‌های مختلف (از یک گرم تا چند کیلوگرم) از افراد مختلف به ‌صورت مستقیم امکان‌ پذیر است. ولی خرید گیاه زعفران از تولید کننده به ‌صورت مستقیم، چند ویژگی برجسته دارد که در ادامه به آن اشاره کرده ایم.

 • قیمت خوب: خرید زعفران از تولید کننده، بدون واسطه و در نتیجه با قیمت واقعی و منصفانه ‌تری به دست مصرف کننده خواهد رسید.
 • محصول تازه: تولید کننده، معمولاً زعفران تولید شده در همان سال را عرضه کرده و از انبارداری زعفران خودداری می‌ کند.
 • تنوع بسته بندی: با خرید زعفران از تولید کننده، می‌ توان در هر اندازه و در بسته‌‌ بندی ‌های متفاوت، زعفران تهیه کرد.
 • تنوع محصول: تولید کنندگان زعفران، معمولاً انواع مختلف زعفران را ارائه می‌ کنند. در صورتیکه فروشنده‌ صرف، معمولاً بیش از یک نوع زعفران عرضه نمی ‌کند.
 • محصول استاندارد: تولید کننده زعفران، تمامی شرایط و ضوابط مربوط به فرایند تولید و نگهداری و بسته‌ بندی و عرضه محصول را رعایت می ‌کند.خرید زعفران از کشاورز

خرید زعفران از کشاورز یعنی زعفران فراوری و بسته‌ بندی نشده.
به همین دلیل خرید زعفران به‌ صورت مستقیم از کشاورز با هدف مصرف، معمولاً توجیه اقتصادی ندارد. مگر این که در زمینه فراوری، نگهداری و بسته‌ بندی زعفران تخصص کافی داشته باشید.
تولید زعفران یک فرایند چند مرحله‌ ای است که کشاورز، اولین و اصلی ‌ترین حلقه این چرخه است. کشاورز با تولید کننده زعفران تفاوت دارد، چرا که زعفران محصولی است نیازمند به فراوری، نگهداری و بسته‌ بندی تخصصی.
کشاورز ممکن است تمام فرایند کاشت، داشت یا پرورش، برداشت، جداسازی، فراوری، نگهداری و بسته‌ بندی زعفران را انجام دهد؛ که در این صورت تولید کننده کامل قلمداد خواهد شد.
به دلیل چند مرحله‌ ای و پرهزینه بودن فرایند تولید زعفران، معمولاً عرضه زعفران بسته‌ بندی توسط خود کشاورزان صورت نمی‌ گیرد.
در نتیجه وقتی خرید زعفران دسته یا هر نوع زعفران دیگری مستقیماً صورت گیرد، به دلیل این که تمام تمرکز کشاورز بر روی مراحل کشاورزی زعفران معطوف است، نمی‌ توان انتظار داشت که زعفران یکدستی جداسازی شده و با بسته‌ بندی حرفه ‌ای و اصولی، تحویل خریدار شود.فروش زعفران

ایران، بزرگ‌ ترین تولید کننده زعفران جهان است. فروش زعفران با بالاترین کیفیت، ارزان ‌ترین قیمت و سهولت دسترسی به آن در هیچ جای دنیا، مانند ایران به ‌صرفه و آسان نیست.
فروش آنلاین زعفران در سال‌ های اخیر باعث ایجاد مزیت همزمان برای تولید کننده و مصرف ‌کننده این محصول ارزش‌ آفرین شده است.
امکان مقایسه همزمان قیمت ها، امکان مطالعه دقیق انواع زعفران، قدرت انتخاب بالا، تهیه نمونه زعفران، همچنین اطمینان از استاندارد بودن محصول و ده‌ ها ویژگی دیگر، ماحصل تأثیر فناوری بر روند خرید زعفران است.
زعفران نیز به عنوان گران ‌بهاترین ادویه جهان، دارای بازار خاص خود است.
در این بخش از مطلب سعی داریم از نگاه مصرف ‌کننده به تأثیرگذارترین مسائلی که فروش زعفران را تحت تأثیر قرار می ‌دهد بپردازیم.فروش اینترنتی زعفران

تفاوت چندانی ندارد که زعفران را برای مصرف شخصی تهیه کنید یا بخواهید در کنار سایر محصولات غذایی، فروشنده این ادویه خاص باشید. در هر دو صورت، اطلاع نسبی از کم و کِیف فروش زعفران تأثیر زیادی در هزینه نهایی شما، خواهد داشت.
در قدم اول ترجیحاً زعفران را از زعفران فروش بخرید. زیرا زعفران نیز مانند هر محصول کشاورزی دیگر، به لحاظ زمانی هر چقدر به فصل برداشت نزدیک ‌تر باشد، با کیفیت ‌تر است.
بنابراین فروشگاهی که به صورت تخصصی فقط «زعفران» می ‌فروشد، دائماً در حال تهیه همین محصول است و به ‌احتمال زیاد مستقیماً با کشاورزان تولید کننده، در ارتباط است.
در نتیجه وقتی از یک فروشگاه تخصصی، زعفران خرید می کنید قادر هستید پیگیر موضوع کیفی محصول باشید که در فرهنگ عامه به محصول «تازه امسالی» و «کهنه پارسالی» معروف است.مشکلات و موانع رایج در فرایند خرید زعفران

تا کنون چند بار با این مشکلات رو به ‌رو شده ‌اید؟

 • پس از خرید زعفران و مصرف آن، متوجه کیفیت پایین، رنگدهی کم و عطر و طعم نامناسب محصول شده ‌اید؟
 • همیشه برای خرید زعفران، بایستی به‌ صورت حضوری به بازار مراجعه می کردید و نیاز به حضور شما شدیداً احساس می ‌شد؟
 • پس از پرداخت هزینه‌ ای معادل با هزینه زعفران اصل، متوجه تقلبی بودن زعفران شده ‌اید؟
 • پس از پرداخت هزینه‌ ای معادل با هزینه زعفران با کیفیت، متوجه کیفیت نامطلوب زعفران شده ‌اید؟
 • مدت زمان زیادی را برای پیدا کردن فروشنده‌ ای مطمئن و زعفرانی با بسته‌ بندی زیبا صرف کرده‌ اید؟
 • برای آن که از مرغوبیت زعفران یک فروشنده و یا برند زعفران اطمینان یابید، مجبور به آزمون و خطا و یا خرید حجم کم در دفعات زیاد شده ‌اید؟
 • به دلیل آن که زعفران دارای عطر و طعم مناسبی نبوده و رنگ دهی کمی داشته است، مجبور به استفاده از مقدار زیاد آن در هر بار مصرف شده ‌اید، در نتیجه زعفران شما زود به اتمام رسیده است؟
 • در خصوص کیفیت زعفرانی که قصد خرید آن را داشته‌ اید، همواره نگران بوده ‌اید؟توجه به نکات مهم در خرید زعفران مرغوب

اگر حداقل یکی از مشکلات ذکر شده تاکنون برای شما پیش آمده است، شاید بهتر باشد از این پس نکات زیر را در نظر داشته باشید.۱ - ملزومات شناخت زعفران اصل

شناسایی زعفران اصل و خالص، علاوه بر آن که ابتدا باید توسط کارشناس این حوزه و از طریق چشمی تأیید شود، به اطلاعات و دانش تخصصی مرتبط با این محصول و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته نیاز دارد. نتایج درجه کیفی آزمایش شده و معتبر زعفران در صورت تقاضای مشتری باید به وی ارائه شود.۲ - صرفه جویی در مصرف زعفران

اگر زعفران مرغوب باشد، برای رنگدهی مناسب آن، کافی است تنها مقدار کمی از زعفران را مصرف کنید و نیازی به استفاده از حجم زیاد آن نمی ‌باشد. به این ترتیب قطعاً در مقدار مصرف زعفران، صرفه ‌جویی خواهد شد.۳ - بهره مندی از خواص زعفران

افراد سودجوی بسیاری برای دریافت سود بیشتر از فروش زعفران سرگل، مواد خطرناکی را با آن ترکیب می‌ کنند و سلامت مردم را به خطر می ‌اندازند. بنابراین بخصوص هنگام خرید زعفران سرگل، باید از اصل و خالص بودن زعفران مطمئن باشید. به این ترتیب اگر زعفران مرغوب باشد، مصرف ‌کننده از خواص دارویی آن نیز بهره خواهد برد.۴ - مشورت با کارشناس

در بازار، فروشندگانی وجود دارند که قادر نیستند به سؤالات خریدار در خصوص زعفران پاسخ دهند و او را به درستی راهنمایی کنند. بسیاری از آن‌ ها نمی ‌توانند مشاوره و اطلاعات لازم در خصوص زعفران مرغوب و تشخیص آن ارائه دهند.۵ - مراجعه مستقیم

درصد زیادی از فروشندگان زعفران، واسطه فروش محصول هستند. همین امر باعث می شود که حتی خودشان نیز از کیفیت زعفرانی که می ‌فروشند، اطمینان ندارند.راه حل های موجود برای تهیه کردن زعفران ممتاز

چطور می ‌توانید برای خرید زعفران از هر جایی، با این راه ‌حل ‌ها نگرانی ‌هایتان را برطرف کنید؟
چگونه می توانید مشکلات خود را برای خرید زعفران حل کنید؟
اگر شما نیز با حداقل یکی از مشکلات عنوان شده مواجه شده ‌اید، یکی از راه‌ حل ‌های زیر پیش روی شماست۱ - سفر کردن به استان خراسان

شما می ‌توانید هنگام سفر به استان خراسان جنوبی و رضوی و شمالی، برای خرید زعفران مشهد، زعفران قهستان، و... اقدام کنید. همچنین می توانید از بازار شهر خود نیز زعفرانِ کشتِ این مناطق را تهیه کنید.
البته اگر از این راه ها اقدام به خرید زعفران می کنید، ممکن است، از کیفیت زعفرانی که قصد خرید آن را دارید مطمئن نباشید و در نهایت، زعفرانی که تهیه می ‌کنید، دارای کیفیتی که انتظار آن را داشته‌ اید (حداقلِ عطر و طعم و رنگ) نباشد.۲ - کمک گرفتن از واسطه ‌ها

شما می ‌توانید برای خرید زعفران، به دنبال واسطه فروش قابل اطمینانی در شهرهای مرکزی فروش زعفران ارگانیک باشید و پس از آشنایی با وی، برای خرید زعفران با ریشه یا هر نوع زعفران دیگری اقدام کنید.
در این روش، شما برای خرید سرگل یا... به فرد مورد نظر سفارش می ‌دهید و وجه سفارش را برای او انتقال می ‌دهید، سپس باید منتظر بمانید تا زعفران برای شما ارسال شود. در این مورد نیز ممکن است ارسال زعفران به درستی صورت نگیرد و در نتیجه، زعفرانی که به دست شما می ‌رسد، همان زعفرانی نباشد که انتظارش را داشته ‌اید.
اگر خرید خود را از این شیوه انجام دهید، باید به این نکات توجه کنید:

 • ممکن است، پیدا کردن واسطه ‌ای مطمئن، انتقال وجه برای او و ارسال زعفران به شما، آسان نباشد و در این مسیر دچار مشکلاتی شوید.
 • هنگامی که از این راه اقدام به خرید زعفران دختر پیچ یا هر نوع زعفران دیگری می ‌کنید، بر روی قیمت زعفران بسته بندی شده، درصدی به عنوان سود به واسطه فروش تعلق خواهد گرفت و این موضوع باعث افزایش قیمت تمام شده زعفران می‌ شود.
 • اغلب واسطه‌ های فروش زعفران، دارای نام و نشان رسمی نمی ‌باشند و مطمئناً خرید سرگل و سایر انواع مدل‌ های زعفران از آن ‌ها، بدون ریسک نخواهد بود.۳ - کمک گرفتن از فامیل یا آشنایان ساکن در استان خراسان

اگر آشنایان و اقوامی دارید که در شهرهای استان خراسان جنوبی و رضوی و شمالی سکونت دارند، می ‌توانید از آن‌ها تقاضا کنید که برای شما زعفرانی مطمئن، خوش ‌رنگ و خوش ‌عطر تهیه کنند و سپس محصول خریداری شده را برایتان ارسال کنند.
البته باید توجه داشته باشید که:

 • ممکن است آن ها نیز دارای اطلاعات کافی در زمینه تشخیص زعفران اصل و مرغوب از نوع غیرمرغوب نباشند و نتوانند آن زعفرانی را که مد نظر شما بوده است، خریداری کنند.
 • همچنین ممکن است در بسته‌ بندی و ارسال آن برای شما، با مشکل مواجه شوند.
 • در این روش، بهتر است که هزینه ‌های مرتبط با تماس ‌ها، پیگیری ‌ها، ارسال محصول و مسائل جانبی دیگر را نیز به قیمت نهایی زعفران بیفزایید.۴ - کاشت زعفران در گلدان یا زمین زراعی

شما می ‌توانید برای کشت گیاه زعفران و برداشت گل آن، در مناطقی که قابلیت کشت این محصول را دارند، اقدام و زعفران اصل و مطمئن را به‌ طور خودکفا تولید کنید.
البته باید توجه داشته باشید که:

 • این روش نیازمند یک یا چند سال تلاش و کوشش، صبر، تحمل و سخت ‌کوشی می ‌باشد.
 • پیدا کردن منطقه ‌ای که قابلیت کشت زعفران را داشته باشد، برای همه آسان نخواهد بود.
 • زمان زیادی تا رسیدن به محصول مصرفی نهایی زعفران لازم است و هزینه‌ های زیادی را به همراه دارد.مقایسه روش های خرید زعفران

هنگام خرید هر محصول از بازار، پارامترهایی وجود دارند که توجه به آن ‌ها، تصمیم ‌گیری نهایی را در خصوص چگونگی خرید و انتخاب آن محصول آسان ‌تر می ‌کند.
خرید زعفران درجه 1 از زعفرانت نیز، تفاوت‌ هایی با خرید حضوری از بازار دارد که ممکن است همین تفاوت ‌ها، باعث برتری یک روش خرید نسبت به روش دیگر باشد.
البته باید توجه کنید که فراهم کردن برخی از پارامترها، شاید به سختی برای عموم مردم (کسانی که آشنایی حرفه ‌ای با زعفران ندارند) امکان‌ پذیر باشد، زیرا زمان ‌بر و هزینه ‌بر است.
در هر حال، انتخاب نهایی با شماست. خرید انلاین زعفران یا خرید حضوری از بازار!انتخاب بهترین روش خرید زعفران

شما می ‌توانید یکی از راه ‌حل‌ های مطرح شده را برای خرید زعفران سرگل، خرید زعفران دختر پیچ، و... انتخاب کنید.
حال باید دید که چطور می ‌توان با شرایط موجود، بهترین انتخاب را داشت و ما چگونه تجربه ‌ای لذت ‌بخش از خرید زعفران اینترنتی را برای شما به همراه می ‌آوریم.
ما همواره به مسیری که مشتریانمان انتخاب می‌ کنند، اطمینان داریم.خرید انواع زعفران

زعفران انواع مختلف دارد و هر نوع آن در کیفیت ‌های مختلف رده‌ بندی می ‌شود.
زعفران از نظر دسته ‌بندی بیولوژیک، معمولاً به ۴ نوع کلی تقسیم می ‌شود که عبارت است از:

 • زعفران دسته (زعفران دخترپیچ)
 • زعفران سرگل
 • زعفران پوشال
 • زعفران نگین
 • زعفران کنجه (ریشه سفید، معمولاً جزو دسته بندی اصلی محسوب نمی شود)خرید زعفران درجه یک

همه ما می دانیم که کیفیت بالاتر (زعفران ممتاز) یک منفعت دو جانبه است. بخاطر همین، همیشه بر توجه به کیفیت زعفران طبق استاندارد تأکید می شود.
چون کارشناسان متخصص ایرانی در مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، ثابت کرده ‌اند که:
استفاده از زعفران درجه یک، به دلیل بالا بودن میزان عطر و طعم و رنگدهی زعفران، در مقدار مصرفی و کاهش هزینه ‌های خریداران، بسیار تأثیرگذار بوده و نهایتاً مقرون ‌به‌ صرفه ‌تر است.
به عبارتی، نتایج این تحقیقات نشان می ‌دهد که:
اگر «یک بسته زعفران درجه ۱» و «یک بسته زعفران درجه ۲» با وزن یکسان را خریداری کرده، و در شرایط یکسان، مورد استفاده قرار دهیم «یک بسته زعفران درجه ۲» زودتر تمام می ‌شود.مزایای خرید زعفران درجه یک

خرید زعفران درجه یک چه سودی برای مصرف‌ کننده دارد؟
مصرف ‌کننده با خرید زعفران اصل و باکیفیت، به این نتایج دست پیدا می کند:

 • بی نظیرترین کیفیت رنگدهی و عطر و طعم زعفران جهان را مصرف می ‌کند.
 • به دلیل عدم وجود رنگ ‌های شیمیایی، سلامتی خود را به ‌طور کامل حفظ می‌ کند.
 • از خواص دارویی شگفت ‌انگیز این محصول، آن هم در بالاترین سطح بهره ‌مند می ‌شود.
 • در ازای هزینه ‌ای که می ‌پردازد، متقابلاً محصولی اصل و باکیفیت از فروشنده دریافت می ‌کند و مورد سوء استفاده قرار نمی‌ گیرد.
 • از همه مهم‌ تر هزینه کمتری را می ‌پردازد و در هزینه ‌های خود صرفه ‌جویی می ‌کند.خرید اینترنتی زعفران

از مهم ‌ترین مزایای خرید اینترنتی زعفران می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • خرید زعفران به ‌صورت مستقیم و بی ‌واسطه از تولید کننده
 • خرید زعفران با قیمت روز
 • خرید زعفران به هر اندازه و مقیاس از یک گرم به بالا
 • خرید زعفران با بسته‌ بندی با کیفیت قابل انتخاب
 • خرید نیابتی زعفران و ارسال برای دیگران
 • استعلام هویت و اصالت تولید کننده زعفران
 • استفاده از تخفیف ‌های ویژه و مناسبتی
 • خرید زعفران تولید شده همان سال
 • سفارش آسان انواع مختلف زعفران و محصولات جانبی و غیرهمحتوای تخصصی زعفران

معمولاً اکثر سامانه‌‌ های فروش اینترنتی زعفران دارای پایگاه دانش زعفران هستند که محتوای تخصصی و کاربردی در مورد طلای سرخ، تولید و منتشر می ‌کنند.
در کنار مزایای خرید اینترنتی زعفران می ‌توانید علاوه بر خرید، از محتوای تخصصی که بسترهای فروش زعفران ارائه می ‌کنند استفاده کنید.خرید آنلاین زعفران

در قدیم، زعفران بسته بندی یا باید از بقّال محل تهیه می ‌شد یا زمان سفر به مشهد، به عنوان سوغات خراسان به ‌صورت فلّه خریداری می ‌شد.
در این روش خرید، قدرت انتخاب زیادی وجود نداشت. چون که بسیاری از مردم، شناخت کافی از زعفران و انواع آن نداشتند.
اما امروز به لطف فناوری، شناخت و خرید زعفران آسان ‌تر و دقیق ‌تر از هر زمان دیگری است.
خرید آنلاین زعفران شما را قادر می ‌سازد به هر میزان، زعفران مورد نیاز خود را مستقیماً از تولید کننده اصلی و با قیمت روز خریداری کنید.تجربه ‌ای آسان از خرید زعفران

چگونه برای خرید بهترین زعفران به شما کمک می‌ کنیم؟
مأموریت ما، فراهم آوردن بستری است برای دسترسی آسان به زعفران مرغوب ایرانی از هر نقطه کشور.
وجه تمایز ما در ارائه با کیفیت‌ ترین زعفران اصیل ایرانی، پشتیبانی، خدمات و امکاناتی است که به تفصیل برای شما بیان خواهیم کرد؛ تا خاطره ‌ای به خوش عطری زعفران در ذهن شما باقی بماند.
زعفران، نگین سفره ایرانی است. حرمت سفره و قدر این نگین را، با اعتماد برگرفته از رضایت شما حفظ می ‌کنیم. آنچه شما را متقاعد می ‌کند ما را متعهدتر...
در تلاشیم تا محدوه خرید زعفران را، فارغ از زمان و مکان، به اندازه یک جهان وسعت دهیم.
از همین رو دلایل انتخاب خودمان را در خلق و حفظ ارزش ‌هایی جستجو می‌ نماییم که با افتخار در صفحه «درباره ما» به آن اشاره کرده ‌ایم.باور های ما

اصول سازمانی شش گانه (شامل: رشد، مشتری مداری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت ‌های اجتماعی) مبنای توسعه ما است. بنابراین، برای ادامه مسیر موفقیت خودمان در فروش زعفران و تحقق ارزش ‌ها و باورهای سازمانی، با جدیت به تلاش خود ادامه می‌ دهیم.
آرمان ما، آسان کردن فروش زعفران قائنات است. به این ترتیب با رعایت احترام و شفافیت در فعالیت ‌ها، برای ایجاد حرکتی هماهنگ در بستری آرام بین تیم خود، تلاش می‌ کنیم و سعی داریم، که نقش مؤثری در توسعه و بهبود بازار زعفران کشور ایفا کنیم.
ما بر این باور هستیم که مردم در هر نقطه از ایران و جهان، حق دسترسی آسان به زعفران ناب، اصیل، مرغوب و با قیمت مناسب را دارند.اهداف ما

مهم ترین هدف ما، ارائه گسترده‌ ترین و بهترین خدمات به مشتریان عزیز در سراسر ایران است.
ما به ‌طور جدی بر این موضوع تأکید داریم؛ مردم ایران زمین، که به بزرگ‌ ترین منابع تولید با کیفیت‌ ترین طلای سرخ جهان دسترسی دارند، نباید زعفرانی بی کیفیت و تقلبی، مصرف کنند.
پیش از آغاز به ‌کار رسمی، جلسات و نشست ‌هایی تشکیل شد، تا محدودیت ‌هایی که برای خریداران زعفران در بازار وجود دارد، شناسایی شود.
پس از شناسایی محدودیت‌ های خرید زعفران، راهکارهایی برای از بین بردن آن ها با تمرکز بر روی موضوعات کلیدی مانند اصالت و تضمین کیفیت بالای زعفران، ارائه بسته‌ بندی ‌های خاص و متفاوت، دارای زیبایی و حافظ کیفیت محصول و همچنین رفع سایر مشکلات، ارائه شد.
به این ترتیب قدم در راه نسبتاً دشوار فروش اینترنتی زعفران گذاشتیم تا تمام مردم بتوانند، از خرید غیرحضوری به‌ صورت امن و مطمئن بهره گیرند.
داستان تولد فروشگاه ما گویای آن است که، ما از ابتدای ورود به این راه خطیر، همواره اعتقاد داشته ‌ایم؛ برای رفع مشکلات و موانع موجود در خرید زعفران اعلاء و طراحی راه ‌حل‌ های آسان و دست ‌یافتنی در این خصوص، هیچ گاه نباید از پای نشست.
بنابراین بر اساس اعتقاد و نگرش خود، نسبت به خرید اینترنتی زعفران قائنات، اهداف بزرگی را برای توسعه برنامه ‌های خود نشانه گرفتیم. هر چند که اهداف ما، ممکن است خشم متقلبان، سودجویان و حتی برخی از فروشندگان بازار را برانگیزد و این خشم، آن ها را وادار به کارشکنی کند. حتی ممکن است، اقداماتی در راستای تخریب ما صورت گیرد، اما هیچ دلیلی باعث نمی ‌شود که برای تحقق اهداف خود از پای بنشینیم.

 • چون ما نمی‌ خواهیم که همراهانمان، بر اثر نا آگاهی و یا به خاطر سود جویی ‌های شخصی برخی افراد، زعفران تقلبی یا دارای کیفیت نامناسب را خریداری کنند و سلامت خود و خانواده هایشان به خطر افتد.
 • چون ما نمی‌ خواهیم که همراهانمان، در خرید زعفران با مشکل مواجه شوند و در خرید خود احساس دلهره و تردید داشته باشند و یا خریدی مطمئن نداشته باشند.
 • چون ما نمی‌ خواهیم که همراهانمان، پیش از خرید زعفران و یا پس از آن، با ده ‌ها پرسش بی‌پاسخ در خصوص زعفران و موضوعات مرتبط با آن رو به ‌رو باشند.
 • چون ما نمی‌ خواهیم که همراهانمان، تجربه ای ناخوشایند، سخت و پرالتهاب از خرید زعفران را، در بازار داشته باشند و مانند کسانی که تاکنون در این مسیر مورد سوء استفاده قرار گرفته ‌اند، رنجی را تحمل کنند.خرید زعفران؛ سریع تر و آسان تر و مطمئن تر از همیشه

شاید در سال ‌های گذشته، افراد برای کسب تجربه در خرید طلای سرخ، باید شکست ‌های متعددی را در بازار زعفران به جان می خریدند تا کارکشته شوند.
ولی امروزه با در دسترس بودن اینترنت و افزایش سطح دانش و آگاهی عمومی، برای کسب مهارت در خرید زعفران، دیگر نیازی نیست شکست‎ های متعددی را پشت سر بگذارید و کافیست با مرجعی معتبر و رسمی همراه شوید.
تنها چند کلیک با خرید زعفران آنلاین فاصله دارید.خرید زعفران با قیمت روز

همانطور که می ‌دانید، قیمت زعفران نیز مانند سایر کالاهای هم‌ رده خود (مثل دلار، سکه، آهن، طلا، و...) دائماً نوسان دارد. این نوسانات تابع شرایط و عواملی است که پرداختن به جزئیات آن، خارج از حوصله و موضوع این مطلب می ‌باشد.
ولی به‌طور خلاصه و طبق تجربه به شما پیشنهاد می‌ کنیم که حتی یک لحظه هم، برای خرید زعفران ارزان درنگ نکنید و همین حالا برای سفارش زعفران اقدام کنید. مخصوصاً اگر مصرف زعفران شما به حدی است که به عنوان یکی از کالاهای اصلی سبد خرید شما محسوب می شود و قیمت آن می تواند بر روی قیمت تمام ‌شده محصول یا غذا، تأثیر قابل ‌توجه داشته باشد.


برگشت به بالا