تماس با ما

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. تماس با ما

تماس با ما

تا الان دوستان زیادی از پشتیبانی زعفرانت سؤال‌هایی پرسیده‌اند. تعداد زیادی از این سؤال‌ها تکراری بوده؛ گرچه به تمام دوستان جوابش را گفته‌ایم و راهنمایی کرده‌ایم. اما در حال حاضر این سؤال‌های پرتکرار به همراه جوابش در صفحه‌ای به نام سؤالات متداول قرار دارد. شاید سؤال شما نیز جزو همین سؤال‌ها باشد. پس برای اینکه سریع‌تر، دقیق‌تر، آسان‌تر و بدون صرف هزینه و زمان، به جواب کامل‌تری برسید، قبل از تماس، لطفاً این صفحه را یک بار بررسی کنید.

سیدمحمدصادق هاشمی؛ مؤسس سایت زعفرانت پاسخگوی شماست.

همین حالا تماس بگیرید!
یک تماس ساده و سریع می‌تواند آغاز یک ارتباط جدید و یک همکاری بزرگ باشد.
پس منتظر چه هستید؟

056-32 522 422

0933 283 5023


روزهای شنبه تا پنج شنبه، ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر (به وقت تهران)، از دفتر محل کارم می‌توانم پاسخگوی تماس‌تان باشم اما مراجعۀ حضوری فقط در شرایط خاص و با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است.

زمان‌هایی که در محل کارم نیستم، می‌توانید با شمارۀ موبایلم تماس بگیرید. اغلب اوقات در دسترس هستم اما گاهی اوقات پیش می‌آید که به کاری مشغول هستم و نمی‌توانم همان موقع جواب بدهم. در اینصورت در همان روز حتماً خودم در اولین فرصت با شما تماس خواهم گرفت.

برای دریافت «مشاورۀ خصوصی رایگان» هم می‌توانید با همین شماره‌ها تماس بگیرید اما چنانچه کمک من را می‌خواهید، باید کاملاً با من راحت باشید.

info@zaferanet.com


فعلاً فقط به ایمیل‌هایی که به این آدرس ارسال می‌شود، پاسخ می‌دهم. معمولاً روزی حداقل یک بار، این ایمیل را چک می‌کنم و اگر تعداد ایمیل‌ها زیاد نباشد، در همان روز سریعاً به آن جواب می‌دهم.


با شماره موبایل 5023 283 0933 در تلگرام و واتساپ فعال هستم و به پیام‌ها جواب می‌دهم و معمولاً حداقل روزی 3 بار، تلگرام و واتساپ را چک می‌کنم.

نظرات، انتقادات و پیشنهادات

از طریق تمام راه‌های ارتباطی می‌توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را برای من بفرستید. بدون تردید تک تکِ آن‌ها را می‌خوانم، به آن عمیقاً فکر می‌کنم و البته اگر نیاز به جواب داشته باشد سریعاً جواب می‌دهم؛ چون برایم فوق‌العاده مهم هستند.

آدرس دفتر مرکزی

قائنات و زعفران، دو نام غیرقابل‌تفکیک از یکدیگرند؛ از همین رو اگر پیش از این برای خرید زعفران اقدام کرده باشید، حتماً نام قائنات و زعفران بی‌مثالش را شنیده‌ یا پشت بسته‌بندی‌‌ها، ویترین یا تابلوی فروشگاه‌های مختلف دیده‌اید.

زعفرانت در حال حاضر صرفاً در منطقۀ قائنات مستقر است و فعالیت می‌کند!

: ایران، خراسان جنوبی، قائنات (قائن)، خیابان مهدیه، بین مهدیۀ 1و3، ساختمان زعفرانت، پلاک 49، کدپستی 9761816573

تماس با ما
تماس با ما
تماس با ما
تماس با ما

فرم تماس با ما

مشتری گرامی؛ برای پیگیری یا سؤال دربارۀ سفارش، بهتر است از فرم زیر استفاده کنید.

اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخگویی لطفاً شماره سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.

لطفاً اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.

بدیهی است برای ارسال جواب، به ایمیل یا شماره موبایل شما نیاز داریم. پس لطفاً در زمان تایپ این مورد، بیشتر دقت بفرمایید.

captcha
=
برگشت به بالا