تماس با ما

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. تماس با ما

تا الان دوستان زیادی از پشتیبانی زعفرانت سؤال‌هایی را پرسیده‌اند. تعداد زیادی از این سؤال‌ها تکراری بوده؛ گرچه به تمام دوستان جوابش را گفته‌ایم و راهنمایی کرده‌ایم. اما در حال حاضر این سؤال‌های پرتکرار به همراه جوابش در صفحه‌ای به نام سؤالات متداول قرار دارد. شاید سؤال شما نیز جزو همین سؤال‌ها باشد. پس برای اینکه سریع‌تر، دقیق‌تر، آسان‌تر و بدون صرف هزینه و زمان، به جواب کامل‌تری برسید، قبل از تماس، لطفاً این صفحه را یک بار بررسی کنید.

سیدمحمدصادق هاشمی؛ مؤسس سایت زعفرانت پاسخگوی شماست.
همین حالا تماس بگیرید!
یک تماس ساده و سریع می‌تواند آغاز یک ارتباط جدید و یک همکاری بزرگ باشد.
پس منتظر چه هستید؟

هر هفته روزهای شنبه تا پنج‌شنبه، ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر (به وقت تهران)، من و همکارانم از دفتر اداری شرکت می‌توانیم پاسخگوی تماستان باشیم. اما مراجعۀ حضوری فقط با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است.

در ساعت‌های غیراداری که در دفتر شرکت حضور ندارم، می‌توانید با شمارۀ موبایلم تماس بگیرید. اغلب اوقات در دسترس هستم اما طبیعتاً گاهی اوقات پیش می‌آید که به کاری مشغول هستم و نمی‌توانم همان موقع جواب بدهم. در اینصورت، در همان روز حتماً خودم در اولین فرصت با شما تماس خواهم گرفت.

من و همکارانم در بخش پشتیبانی، در حال حاضر فقط به ایمیل‌هایی که به این آدرس ارسال می‌شوند، پاسخ می‌دهیم. معمولاً روزی حداقل یک بار، این ایمیل را چک می‌کنیم و اگر تعداد ایمیل‌ها زیاد نباشد، در همان روز سریعاً به آن جواب می‌دهیم.

با شماره موبایل 5023 283 0933 در تلگرام فعال هستم و به پیام‌ها جواب می‌دهم و معمولاً هم حداقل روزی سه بار تلگرام را چک می‌کنم.

با شماره موبایل 5023 283 0933 در واتساپ فعال هستم و به پیام‌ها جواب می‌دهم و معمولاً هم حداقل روزی سه بار واتساپ را چک می‌کنم.

از طریق تمام راه‌های ارتباطی ذکر شده می‌توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را برای ما ارسال کنید. بدون تردید تک‌تکِ آن‌ها را می‌خوانیم، به آن‌ها عمیقاً فکر می‌کنیم و البته اگر نیاز به جواب داشته باشند سریعاً جواب می‌دهیم؛ چون برایمان فوق‌العاده مهم هستند.

قائنات و زعفران، دو نام غیرقابل‌تفکیک از یکدیگرند؛ از همین رو اگر پیش از این برای خرید زعفران اقدام کرده باشید، حتماً نام «قائنات» و زعفران بی‌مثالش را شنیده‌اید و یا پشت بسته‌بندی‌‌ها، ویترین یا تابلوی فروشگاه‌های مختلف دیده‌اید.

زعفرانت در حال حاضر فقط در منطقۀ قائنات مستقر است و فعالیت می‌کند.

آیکون ایران، خراسان جنوبی، قائنات (قائن)، خیابان مهدیه، بین مهدیۀ 1و3، ساختمان زعفرانت، پلاک 49، کدپستی 9761816573

مشتری گرامی؛ برای پیگیری یا سؤال دربارۀ سفارش، بهتر است از فرم زیر استفاده کنید.

اگر تمایل به ارسال مستقیم ایمیل دارید، جهت تسریع در پاسخگویی لطفاً کد سفارش (پیگیری) را در ایمیل خود ذکر کنید.

لطفاً اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.

بدیهی است برای ارسال جواب، به ایمیل یا شماره موبایل شما نیاز داریم. پس لطفاً در زمان تایپ این مورد، بیشتر دقت بفرمایید.

captcha
=
برگشت به بالا